eco_hotel

Langas ir durys – šiame logotipe simbolizuoja namus (nakvynę, apgyvendinimą, šilumą bei jaukumą), medžiai – simbolizuoja gamtą ir jos tausojimą (t.y. mūsų hotelio ekologiškumą, vietą), spalvos – šiame logotipe taip pat turi savo reikšmę, kaip pastebite tai yra Lietuvos vėliava, mes ją panaudojome savo logotipe, kadangi mūsų EcoHotel yra įsikūręs Lietuvoje.

Grupės nariai: Evelina Laimelytė, Gabrielė Šimkūnaitė, Martynas Gurevičius, Deividas Timinskas

skirtukas

ignalinoje_lt

Tai apyvendinimo paslaugas teikianti internetinė svetainė, sukurta Ignalinos rajono rinkai.

Mūsų misija:
Sukurti turistams atvykstantiems į Ignaliną palankias sąlygas įsigyti apgyvendinimo paslaugas elektroninėje erdvėje.

Tikslas:
Bendradarbiaujant su Ignalinos savivaldybe ir TIC (turizmo informacijos centru), įtvirtinti Ignaliną Lietuvos turizmo rinkoje, kaip vieną iš žinomiausių turizmo traukos objektų ir sukuriant svetainę, teikti apgyvendinimo paslaugas turistams atvykstantiems į Ignaliną.

Dėmesio. Toks produktas galėtų būti pritaikytas bet kurio rajono rinkai, kaip pavyzdį pasirinkome savivaldybę, kuri neturi panašias paslaugas teikiančio vietinio šaltinio.

Grupės nariai: Redvita Pumputytė , Asta Geluncevičiūtė, Lina Palaimaitė, Beata Volčok

skirtukas

isbandyk_viska

Išbandyk viską

Mūsų produktas yra maršrutas po Dzūkiją, jo trukmė trys dienos. Maršruto pradžia bus Senojoje Varėnoje, iš čia Merkio upe plauksime iki Lavyso ežero, kur bus suplanuota nakvynė stovyklavietėje, palapinėse. Kitą rytą tęsime kelionę, toliau plauksime Merkio upe iki Merkinės miestelio, čia taip pat suplanuota nakvynė stovyklavietėje, palapinėse. Paskutinę dieną, Merkinėje aplankysime lankytinus objektus: Merkinės piliakalnį, apžvalgos bokštą ir Merkinės piramidę. Iš Merkinės oro balionu (jeigu oro sąlygos nebus palankios, sraigtasparniu) skrisime iki Milioniškių kaimelio, iš kurio arklio tempiamu vežimu grįšime į Senąją Varėną kur maršrutas ir pasibaigs.

Grupės nariai: Agnė Skunčikaitė, Raminta Čėglytė

skirtukas

oro_karaliai

Kuršių Nerijoje bus įkurta išskirtinė vieta, kur kiekvienas mylintis šokinėjimą su parašiutu galės išbandyti naują vietovę Lietuvoje ir patirti geriausius prisiminimus. Pušynų aplinkoje įsikurs “Oro Karaliai”, kur siūlysime tokią pramogą kaip šokinėjimą su parašiutu iš oro baliono! Taip, ne iš lėktuvo kaip įprasta, bet iš oro baliono!

Na, o jeigu oras bus nepalankus mes siūlysime nusileisti tiesiog su parašiutu nuo aukšto objekto, taip kad neliks nei vienas nuskriaustas, jeigu ir oras ir nebus palankus oro baliono kėlimui į aukštį.

Grupės nariai: Antanas Makštutis, Tadas Nastajus

skirtukas

pajausk_trakus„Pajausk Trakus!“ – paketo pavadinimas, kurį sukūrėme su tikslu, mūsų klientams įrodyti, kad Trakuose įmanoma ne tik aplankyti garsiąją Trakų pilį ir paragauti pačių skaniausių kibinų, bet ir pamatyti kitas, dėmesio vertas, Trakų vietas, išmėginti įvairias pramogas, net tas, kurios dar nėra pakankamai žinomos, pailsėti nuo kasdienių rūpesčių vakarieniaujant jachtoje, plaukiojančioje aplink vakarinius Trakus, o kibinus ne tik ragauti, bet ir pasigaminti su virtuvės šefų pagalba.

Grupės nariai: Karina Dubanevič, Karolina Gatoveckaitė, Dovilė Špiliauskaitė

skirtukas

judek_laisvai

Pasvalio laisvalaikio centras „Judėk laisvai“ – tai laisvalaikio centras, kuris teiks laisvalaikio užimtumo paslaugas Pasvalyje miesto ir rajono gyventojams.

Pasvalio laisvalaikio centro misija – sudaryti galimybę kiekvienam Pasvalio rajono gyventojui savo laisvalaikį praleisti užsiimant tokia veikla, kuri atitinka jo amžių, interesus ir gebėjimus, kurie padėtų jam tobulinti ir plėtoti jam būtinas kompetencijas, padėsiančias gyventi nuolat besikeičiančioje, įvairialypėje kultūrinėje terpėje.

Grupės nariai: Arnas Brazauskas, Silvija Maračinskaitė, Artūras Šimkovičiu, Sandra Urbonaitė

skirtukas

riverisTai yra bohemiško stiliaus restoranas, įsikūręs Kauno savivaldybės Nemuno pakrantėje. Savo iškirtine aplinka bei jaukumu siekiame patraukti klientus iš visos Lietuvos ir užsienio. Užsukę į mūsų restoraną turėsite galimybę pasigardžiuoti patiekalais iš jūros gėrybių, o tuo pačiu pasigrožėti nuostabiais vaizdais pasiplaukiodami Nemuno upe. Čia galėsite puikiai praleisti laiką su artimaisiais, draugais, šeima ar kolegomis ir pasijusti tiesiog kaip namuose!

Grupės nariai: Karina Blaževičiūtė, Viktorija Čižaitė,Erika Fedorenčikaitė

skirtukas

medieval

Produktas yra kaimo turizmas/ sodybą su restoranu, kuris bus viduramžių smuklės stiliuje. Projekto teritorijoje bus restoranui skirta patalpa, pirtis, nedidelis tvenkinys, tam, kad svečiams būtų galimybė žvejoti. Teritorija bus aptverta medine tvora, joje sodininkų sukurtas nedidelis gėlynas/ sodas, puošiantis sodybos aplinką, tinklinio aikštelė. Restorane bus pokylių salė skirta šventėms ir tiesiog restorano lankytojams. Restorano aplinka primins viduramžių laikotarpį, vaizduos tikrą viduramžių smuklę, su specialiu maistu ir teatralizuotais pasirodymais.

Grupės nariai: Violeta Moroz, Vopleta Banytė

skirtukas

salcio_suvis

„Šalčio šūvis“ – tai šratasvydžio žaidimas įsikūręs Šalčininkų rajone, Rūdninkų girios apleistuose II pasaulinio karo partizanų požemiuose. Miškai bei grynas oras, kur vyks žaidimas,pritrauks ne tik vietinius gyventojus bet ir iš kitų kaimyninių miestų. Pramoga vyks labai realiai, su ginklais, šalmais bei tam skirtomis uniformomis. Ginklai tikri, tačiau skirti ne karinėm kulkom. Žaidėjų amžius nesvarbus, svarbiausia kad būtų jėgų. Pramoga skirta tiems, kas mėgsta ekstremalų sportą bei nori smagiai praleisti laiką.

Grupės nariai: Kristina Blizniukaitė, Violeta Indriulytė, Kristina Klimaševskaja, Diana Kozlovskaja

skirtukas

green_harmony_spa

Tai idėja, padėsianti Biržų rajonui įgyvendinti žalingų įpročių, nesveikos gyvensenos bei mitybos atsisakymą. Tai skatintų tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus žmones daugiau judėti ir domėtis sveika gyvensena. Šis centras skatintų ne tik sportuoti, tačiau ten vyktų ir paskaitos apie sveiką gyvenseną, subalansuotą mitybą ir žalingų įpročių atsisakymą. Centre būtų įrengtas baseinas, pirčių kompleksas, treniruoklių salės.

Grupės nariai: Rūta Meškaitė, Rugilė Baronaitė, Marija Kisieliūtė, Kristina Zenkevič, Ingrida Stankevič

skirtukas

vejagaudis

Vėjagaudis‘‘, žirgynas Ukmergėje

Šios įmonės pagrindinis tikslas suteikti žmonėms neišblėstančias akimirkas ir padėti žmonėms reabilituotis po sunkių traumų ar padėti rotorinėmis ligomis sergantiems žmonėms bei supažindinti visus norinčius su krašto istorija į pagalba pasitelkiant žirgus. Norint susipažinti su krašto istorija žmonėms bus suteikiama galimybė užsisakyti gido paslaugas ir jojant raitam ant žirgo ar važiuojant patogiai atsisėdus karieta išklausyti jo pasakojimo. Taip pat įmonė teiks jojimo apmokymo paslaugas ir rengs pasijodinėjimus parengtomis trasomis(maršrutais). Pagrindinė įmonės veikla bus susijusi su negalia turinčiais žmonėmis ar reabilitacijos siekiančiais asmenimis. Įmonė parduodama šį produktą semsis patirties iš kitų šalių žirgynų teikiančių paslaugas paremtas hipoterapija.

Mūsų siūlomos palaugos

  • Jojimas įrengtomis trasomis
  • Pasivažinėjimas karietomis po Ukmergės senamiesti
  • Pasivažinėjimas karietomis po Ukmergės senamiesti su gido paslaugomis
  • Užsiėmimai su autizmu sergančiais vaikais
  • Seminarai žirgų mylėtojams

Grupės nariai: Karolina Šarkūnaitė, Karina Malceva, Tomas Miškinis

skirtukas

zvejok_ziema

Žvejybos festivalis ,,Žvejok žiemą“

Tai yra žvejybos festivalis ,,Žvejok žiemą“ Zarasų rajone. Festivalis bus rengiamas paskutinį sausio savaitgalį (trukmė 2 dienos). Festivalio metu dalyviai galės pasirinkti tarp 3 ežerų (Zarasas, Avilys, Čičirys), kuriuose norės žvejoti. Šio festivalio metu dalyviai galės ne tik varžytis, dėl daugiausiai pagaunamų žuvų, bet ir žvejoti savo malonumui. Festivalyje netruks geros nuotaikos, festivalio dalyvius ir svečius linksmins muzikinės grupės bei vakare lauks draugiškas žuvienės virimas. Festivalio misija – gerų emocijų ir potyrių užtikrinimas bei laisvalaikio praleidimas su meškere.

Grupės nariai: Vilma Andrijauskaitė, Laura Dumčiūtė, Ilma Ražinskaitė

skirtukas

zveju_kaimelis

,,Žvejų kaimelis“

Alytaus rajone įsikūrusi išskirtinė vieta, kur kiekvienas žvejys galės pasimėgauti žvejybos teikiamais malonumais. Pušynų aplinkoje yra įsikūręs „Žvejų kaimelis“, kuriame telkšo didelis tvenkinys. Čia praleistas laikas ir patirti įspūdžiai ilgam išliks atmintyje, o jūs patys čia norėsite grįžti dar ir dar kartą.

Jūsų pageidavimu, sugautą žuvį Jums patieks virtuvės šefas, siūlydamas pasirinkti vieną iš keleto skirtingų patiekalų. Atvykusiam žvejui, pasiūlysime galimybę išsinuomoti žūklės inventorių, o taip pat, ir valtį, su kuria kiekvienas turės galimybę nuplaukti į norimą tvenkinio vietą ir ten užmesti meškerę. Mūsų teritorijoje rasite didelį, 7 ha tvenkinį. Poilsis prie vandens kiekvienam suteiks malonų laiko praleidimo būdą. Kiekvienam atvykusiam siūlome apgyvendinimo paslaugas. Esame įrengę 10 gyvenamųjų, rąstinių namukų. Esame įrengę ir pirtį bei kubilą. Teritorijoje įrengtos medinės pavėsinės, kuriose kiekvienas galės mėgautis grynu oru bei skanauti savo paties sugautą žuvį. Kainos: 10-20 eur. už pagautą žuvį, įskaitant patiekalo paruošimą. Namelio kaina parai – 30 eur. (1-2 žmonės), 55 eur. (3-4 žmonės).

Grupės nariai:

skirtukas

mano_ukis

PROJEKTO AGROTURIZMO SODYBA ,,MANO ŪKIS“ TRUMPAS PRISTATYMAS

Agroturizmas pabrėžia kaimo turizmo glaudesnius ryšius su žemės ūkiu ir ūkininkavimu, tad ir šioje sodyboje poilsiautojai turėtų galimybę ,,prisiliesti’’ prie laikomų naminių gyvulių ar auginamos produkcijos. Šioje sodyboje bus siūlomos tokios pramogos kaip bandos varymas, ūkio ruoša ar paukščių stebėjimas. Taip pat suteikiama galimybė paragauti vietoje užaugintos produkcijos.

Grupės nariai: Ieva Leimonaitė, Gerda Maslauskaitė, Skaistė Molevičienė, Jekaterina Vorobjova

skirtukas

zoccer

Zocceris – tai yra pirmas Lietuvoje greitas ir aktyvus lauko žaidimas, kuriame žaidėjai arba komandos tarpusavyje varžosi kas daugiau įspirs įvarčių į priešininko vartus, vilkint apsauginius kamuolio formos kostiumus. Priklausomai nuo vietos, žaidimas vyksta gryname ore ant dirbtinės žolės dangos. Žaidimas buvo sugalvotas Norvegijoje ir nuo tada labai greitai išplito per visą pasaulį. Mūsų komanda šį didelės energijos žaidimą sumanė atvežti į Lietuvą. Ir štai mes čia!

Laukiam jūsų energingų ir nusiteikusių pasilinksminti.

Grupės nariai: Joana Bataitytė, Paulius Žyvatkauskas

skirtukas