siltukes

Mūsų įmonė ,,Šiltukės“ siūlo unikalų, Lietuvos rinkoje analogų neturintį produktą- šildomas pirštines. Šios pirštinės yra pagamintos iš natūralios odos, kurios padengtos laidžia medžiaga, kuri leidžia tuo pačiu naudotis ir prietaisais, su lietimui jautriu ekranu, pirštinių vidus bus pagamintas iš bambukinės medžiagos. Šios pirštinės yra unikalios tuo, jog savo viduje turi šildymo sistemą, kurią galima valdyti per apps programėlę. Joje galite nustatyti šilumos stiprumą. Taip pat galima pasirinkti šildymo zonas- tik rankų pirštai arba visas delnas Dėl jų išskirtinės šildymo funkcijos pirštines galima nešioti ne tik žiemą, bet ir pavasarį ir rudenį.

Grupės nariai: Eimantas Umbrasas, Evaldas Mikelis

skirtukas

fastnails

„FastNails“

Nagų dailės technologija „FastNails“ – tai nauja kompiuterizuota mašina, kuri suteikia visas nagų tvarkymo paslaugas, tokias kaip gelinis arba paprastas lakavimas, nagų formavimas, odelių karpymas ir net nagų priauginimas. Ši mašina turi tokią funkciją, kuri leidžia pasirinkti norimą nagų dizainą iš 1000 siūlomų arba yra galimybė susikurti savo paties norimą nagų dizainą. Šios mašinos pagalba darbas atliekamas ypač kokybiškai ir greitai (vos per 30 minučių).

Grupės nariai: Greta Mačiulytė, Rūta Frankaitė, Deimantė Čaikauskaitė

skirtukas

URG

Pagrindinė šalmo „Virtual Reality Gear“ idėja yra kelios išskirtinės jo funkcijos. Šis šalmas skiriasi nuo jau žinomų Lietuvoje tuo, kad jis perkeliant žmogų į virtualią realybę duos galimybę ne tik matyti veiksmą, lyg jis ristųsi aplinkui žaidėją, bet leis jam pajusti prisilietimą bei net kvapus sklindančius aplink jį.

Grupės nariai: Viktorija Kovzan, Erika Šestakovaitė, Elžbieta Tanana

skirtukas

silumos_aibe

Idėja: gaminti megztus šalikus su prijungtomis pirštinėmis. Pirštinės prie šaliko galų pritvirtinamos megztų sagų pagalba.

Grupės nariai: Jovita Paulauskaitė

skirtukas

tobulas_kvapasIdėja – ,,kvepiantys auskarai“.Auskaro viduje bus įdėti kvepiantys rutuliukai. Juos keisti bus galima atidarius auskarą. Pasirinkimas bus iš dviejų dizainų: kabantys ir įveriami maži kvadratinės formos auskariukai. Gaminami bus tiek iš aukso, tiek iš sidabro, kad būtų galimybė pasirinkti tai, kas labiau prie širdies, ar tai auksas, ar tai sidabras. Keletas prekės kainų lygių – iki 10 € arba nuo 11 – 20 €.

Tikslinė rinka – įvairaus amžiaus moterys ar vyrai, turintys vidutines arba aukštas pajamas.

Grupės nariai: Saulė Savicka, Neda Vitkauskaitė, Greta Tamošaitytė, Jurga Sapronaitė

skirtukas

zaliuziukai

Rankų darbo ,, Žaliuziukai“ žaliuzių paskirtis yra puošti kambarį, atnaujinti jo dizainą pakeičiant nusibodusias, nykias užuolaidas naujomis, unikaliomis, prieeinamos kainos, pagal vartotojų poreikius pagamintomis žaliuzėmis. Prekės naudojimo principas yra labai paprastas – jos gali būti pasuktos ir pakeltos tiek, kiek reikia, taip pat ir valdyti jas paprasta – tam skirta rankenėlė ar virvelė. Tad vienas iš privalumų yra funkcionalumas. Prekė gaminama rankomis, todėl butų prisitaikoma prie tikslinio vartotojo, šiuo atveju studento, poreikių. Pirkėjai galėtų išsirinkti iš itin plačios medžiagų bei spalvų, kvapų tekstūros pasiūlos. Be to, jas prižiūrėti visiškai nesunku: valymui užtenka tik drėgnos šluostės.

Grupės nariai: Birutė Gabrelavičiūtė, Domantė Bikulčiūtė, Viktorija Simaškaitė

skirtukas

FunRun

Sportiniai bateliai pavadinimu „FunRun“, kurie palengvins sporto procesą. Pade įmontuota sistema, nustatys žmogaus nueitus žingsnius/nubėgtus kilometrus/, sudegintas kalorijas ir širdies ritmą. Bluetooth ir bevielių ausinių pagalba vartotojas galės klausytis muzikos iš sistemos sukurto grojaraščio. Perkant batelius, pardavėjas įves į sistemą kliento lytį, amžių, ūgį ir kūno svorį, todėl pirkėjui nereikės pačiam įvedinėti duomenų. Visa tai žmogus galės matyti LED ekranėlyje ant batelių priekio, kuris bus pakraunamas žmogaus fizinio aktyvumo galia (sportuojant atlikti judesiai) ir bus atsparus vandeniui.

Grupės nariai: Monika Buikutė, Paulina Bajoraitė, Miglė Makarauskaitė

skirtukas

MypiCase

„MypiCase“ skaitmeninis dėklas- tai galimybė savo mobilųjį telefoną papuošti unikaliai, savo pasirinktais paveikslėliais ar nuotraukomis. Šio dėklo dėka nereiks pirkti kelių skirtingų dėklų tam, kad pakeisti telefono įvaizdį. Su šia preke bus galima lengvai ir efektyviai pasikeisti savo mobilaus telefono dėklą bet kur ir bet kada, prijungus vieną laido galą prie dėklo, kitą prie telefono ir telefone esančios programėlės pagalba, pakeisti dėklo dizainą.

Grupės nariai: Ieva Polkaitė, Žydrūnė Rinkevičiūtė, Simona Visockaitė, Gabrielė Nikanorova, Gabrielė Sedelskytė

skirtukas

Unicum_butigue

Pasirinkta idėja- proginių suknelių salonas, kuriame bus atliekamos visos nuotakos pasiruošimo vestuvėms paslaugos. Manome, jog ši idėja yra unikali bei ypatingai naudinga būsimoms nuotakoms, kurios pasiruošimui vestuvėms išnaudoja galybę laiko bei aplanko daugybę skirtingų salonų. Siūlome visas profesionalias pasiruošimo šventei paslaugas vienoje vietoje, taip sutaupant laiko, energijos bei pinigų.

 

Grupės nariai: Aušra Andriukaitytė, Deimantė Grinevičiūtė, Skaistė Jociūtė

skirtukas

night_eye

“NightEye“ yra nauji naktiniai lęšiai akims, kurių dėka nakties metu viską galima matyti kaip dieną. Lęšiai skirti žmonėms, turintiems bėdų su regėjimu, tačiau gali būti gaminami ir be dioptrijų. Lęšių nešiojimo terminas siekia tris mėnesius. Spalvų asortimentas taip pat platus: ruda, juoda, mėlyna, žalia, pilka, raudona, geltona, bespalvė. Nakties metu sunku atpažinti gatvėje einantį draugą? Jautiesi nejaukiai, kai aplinkui vien tamsa? Šie kontaktiniai lęšiai akims padės išspręsti kilusias bėdas, jų dėka nakties metu jausies lyg dieną!

Grupės nariai: Greta Ališauskaitė, Edita Davidonytė

skirtukas