beboard

Mūsų produktui sukūrėme logotipą, kuris ir bus prekės ženklu. Logotipas susideda iš segvėjaus be rankenos kuris ir yra mūsu prekė ir įmonės pavadinimo „BEBoard“. Žodis „BE“ iš anglų verčiasi kaip „būk“ tai, kad ….

Grupės nariai: Rokas Vadapalas, Adam Suboč

skirtukas

fontspoon

Logotipas yra orientuotas į moterų rinką, kadangi pagal apklausos rezultatus galime teigti, jog mūsų produktą labiau pirks moterys nei vyrai. FS – mūsų produkto pavadinimo trumpinys, kad būtų lengviau įsiminti.

Vidury pavaizduotas šaukštelis, kad būtų aišku, kokio tai produkto logotipas.

Rožinė spalva orientuojasi į moterišką auditoriją, ruda – tarsi šokoladas, o visa tai yra apvalios formos lyg keksiukas J Visa tai lyg sukuria maisto poreikį, skatina galvoti apie maistą o prie maisto visuomet norisi ir skanaus karštojo gėrimo.

Grupės nariai: Julita Valukonytė, Idilija Urbanavičiūtė, Agnė Šidlauskaitė, Monika Trumpaitė

skirtukas

deil

Sukūrėme produkto grafinį dizainą, siekiant atkreipti vartotojų dėmesį, stengėmės padaryti, jog logotipas atspindėtų mūsų ateities vizijas. Logotipas sudarytas iš nuotraukos, kurioje pavaizduotas išmanusis galinio matymo veidrodėlis „DEiL“ bei mūsų prekinio ženklo „DEiL“ užrašo, kurie puikiai dera tarpusavyje. Prekės ženklas yra siejamas su ištikimybe klientams, taip pat jis teikia saugumo jausmą savo švelniu šriftu. Pavadinimas užrašytas juoda spalva tam, kad kristų i akis ir būtų lengvai įsimenamas. Prekės ženklo tikslas yra atkreipti potencialių klientų dėmesį.

Grupės nariai: Sakalauskas, Rameikaitė, Trubickaja, Valiuk

skirtukas

MMbet

Paslaugai sukūrėme logotipą, pagal kurį bus galima atpažinti „MMBET“ prekės ženklą. Logotipas sudarytas iš teikiamų paslaugų nuotraukų vaizdo. Kortos simbolizuoja azartą bei lažybas kurios yra mūsų paslaugų sąraše. Fone matomas alaus baras kuris sukuria jaukią nuotaiką, bei taipogi žymi mūsų paslaugą. Kvadratas (keturkampis). Tvarkos, darnos, pastovumo, statiškumo simbolis, sudarytas iš keturių linijų. Turi centrą ir keturias simetrines ašis. Žemės ženklas, simbolizuoja keturis metų laikus, keturis gyvenimo laikotarpius. Skirtingi metų laikai reiškia skirtingas sporto šakas už kurias bus galima lažintis „MMBET“ lažybų bare.

Grupės nariai: Martynas Juška, Martynas Černius, Žilvinas Mišinys

skirtukas

KB

Šis darbas yra apie batų kojinęs, kurios palengvintų kiekvienos moters gyvenimą. Tai kojinės, kurios užsimauna ant batų ir pakeičia jų spalvą/įvaizdį. Tai labai patogus ir šiuolaikiškas būdas turėti daug batų turint tik vieną jų porą.

Batų kojinių išvaizdos asortimentą sudaro įvairaus stilio ir spalvų kojinės, pvz: gėlėtos, blizgančios, natūralios odos, zomšinės ir t.t. Pradžioje batų kojinės būtų skirtos panelėms ir moterims, o vėliau galbūt netgi ir vyrams.

Grupės nariai: Gerda Gaurytė, Ligita Mažeikaitė, Vitalija Petrauskaitė

skirtukas

AirSoft

Šio projektinio darbo idėja yra analogų Europoje neturinčios šratasvydžio trasos įrengimas ir šratsvydžio renginių organizavimas. Pati trasa yra žinoma, kaip populiaraus kompiuterinio žaidimo „Counter-Strike“ vienas iš žemėlapių pavadinimu „de_dust2“. Įrengus tokią trasą galima pritraukti šratasvydžio entuziastus ir kompiuterinio žaidimo mėgėjus ne tik iš Lietuvos bet ir užsienio valstybių. Pasinaudojus šios trasos unikalumu, tikėtina, kad kiltų didelis susidomėjimas ir noras pasinaudoti siūlomis šratasvydžio organizavimo paslaugomis. Paslauga susideda iš trasos ir reikalingos įrangos nuomos, o žaidėjams turinčius savo įrangą, galima išsinuomoti tik trasą.

Grupės nariai: Paulius Ramanauskas, Paulius Palevičius, Lukas Dolinskis

skirtukas

zalias_dumas

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame yra nuolat tobulinamos įvairios technologijos, diegiami nauji išradimai, tenkinami vartotojų poreikiai. Tai nuolatos skatina įmones kurti įvairias strategijas, didinti savo našumą bei produkto kokybę tam, kad pasiekti maksimalų rezultatą. Konkurencija ir pasiūla šiomis dienomis yra be galo didelė, todėl svarbu rasti būdą, kaip išsilaikyti rinkoje ir būti pirmaujančiai savo srityje. Todėl mūsų įmonė ,,Žalias dūmas“ laikydamasi rinkoje nusitovėjusių taisyklių ir sveikesnio gyvenimo būdo, skatina savo klientus rinktis alternatyvą paprastom cigaretėm, siūlydama ekologišką elekroninę cigaretę, kuri veikia taip pat, kaip paprasta cigaretė, tačiau jos dūmuose nėra jokių nuodingų medžiagų, tad tiek rūkantysis, tiek praeiviai lieka sveiki bei patenkinti produkto tikrumu ir ekologiškumu.

Grupės nariai: Tomas Sirvydis, Edgaras Seniucas, Arunas Gustys, Laurynas Kurlavičius

skirtukas

pasakiskas_miegas

TERMOSTATINĖS ANTKLODĖS ĮVEDIMAS Į RINKĄ

Temos aktualumas: Šis darbas yra apie įprastos antklodės, kurią tikimasi įvesti į Lietuvos rinką, pagerinimą trimis funkcijomis – šildymo, vėsinimo, šviesos. Antklodės temperatūra bus reguliuojama pasirinktinai (nuo vėsios iki labai šiltos). Antklodė padės žmonėms, kurie negali užmigti dėl karščio ar šalčio. Taip pat ji skleis šviesą, kurios dėka lengvai rasite lovą tamsiame kambaryje arba vaikai, negalintys užmigti tamsioje patalpoje, jaustis saugesni. Produktas bus įvairiausių spalvų bei raštų, kuriuos galima pasirinkti kataloge. Kad galėtumėte ją visur vežtis ir nebūtumėte priklausomi nuo elektros, ji veiks baterijų pagalba. Ši antklodė tinka tiek jaunesniems, tiek vyresniems, tad vartotojų amžius nėra apibrėžtas. Stengsimės sukurti ir naujų produktų, bei patobulinti esamą. Galbūt pritaikysime antklodes naujagimiams.

Grupės nariai: Mindaugas Klemka, Simona Bezanavičiūtė, Austė Gruzinskaitė

skirtukas

NannyBed

„Nanny“ – tai naujausių technologijų pagalba sukurta lova-lopšelis jūsų vaikui, padėsiantis vaikui užmigti, o tėveliam – pailsėti. Šis išradimas padės nuraminti, užmigdyti ar tiesiog prižiūrėti vaiką.

Funkcijos

Tai išradimas, susidedantis iš būtiniausių komponentų, reikalingų gerai vaiko priežiūrai. Mikrofonas ir kamera, reikalingi įrašyti tėvų balsus ir tam, kad tėvai visada matytų ir girdėtų savo vaiką, kolonėlių dėka, vaikas gali klausyti pasakų arba tėvų balso, besisukantys žaislai skirti vaikui nuraminti bei užmigdyti, tinklelis apsaugos vaiką nuo naminių gyvūnų ir vabzdžių, dirželis ir sienelės neleis vaikui iškristi, o svarbiausia, ši lova gali pati supti vaiką ir išsilankstyti į kėdutę. Viskas ką reikia turėti, tai telefoną su bluetooth sistema.

Grupės nariai: Paulius Zenovičius, Rokas Verbliugevičius, Vytautė Stundžytė, Viktorija Tiulkinaitė

skirtukas

monita

Mūsų darbas yra apie naujos internetinės parduotuvės „Monita“ sukurimą, kuri teiks netradicinę paslaugą – galimybę susikurti individualią piniginę. Kiekvieną detalę galima bus pritaikyti pagal savo norus. Tai geriausias pasirinkimas norint išskirtinumo, taip pat užtikrinsim kokybę. Taip pat svarbu paminėti, kad tai pirmoji tokio pobūdžio internetinė piniginių parduotuvė.

Mūsų logotipe galite įžvelgti du vienetus, kurie nori pabrėžti, kad būsite vienetiniai ir pirmi.

Grupės nariai: Austėja Oniūnaitė, Rimgailė Baubinaitė, Dovilė Laucevičiūtė, Jurgita Markovskytė

skirtukas

family_watches

,,Family watches‘‘ išmanieji laikrodžiai yra unikalūs produktai sukuriantys naują rinką Lietuvoje. Didžiausias šių prietaisų privalumas – galimybė juos susieti su išmaniuoju telefonu, mobiliosios programėlės pagalba. Išmanieji laikrodžiai, skirti veikliems ir sumaniems tėvams bei jų vaikams.
Savybės: lengvas laikrodis, patvarus dirželis; termometras – matuoja vaiko temperatūrą; drėgmės matuoklis – rodo drėgmės lygį esamoje patalpoje, lauke; GPS- vietos nustatymas; tvarkaraščiai – paprasta įvesti įvairius priminimus.

Mūsų sukurtas logotipas yra neįmantrus, tačiau atspindintis įmonės idėją. Didžiosios FW raidės logotipe simbolizuoja, kad išmanieji laikrodžiai yra skirti visai šeimai. Kvadratinis logotipas simbolizuoja išmaniojo laikrodžio formą, o raudona ir juoda spalvos tarpusavyje sudaro ryškų kontrastą bei atkreipia dėmesį. Spalvų skirtumai rodo, kaip pasikeis Jūsų gyvenimo kokybė, įsigijus ,,Family watches‘‘ išmanųjį laikrodį.

Grupės nariai: Astrida Grėbliauskaitė, Dalia Kurklietytė, Greta Stašytė

skirtukas