safe_waranty

“SAFE WARRANTY”

Mobilioji aplikacija, kuri padeda sužinoti prekės garantijos galiojimą. Prekė skirta jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms. Ši prekė leis jums atsikratyti popierizmo, taip pat sutaupyti laiką, ieškant informacijos apie norimą prekę. Programėlė veikia išmaniajame telefone prisijungus prie interneto. Joje pasirinkus prekės įsigijimo prekybos centrą, bus parodytas prekių katalogas. Išsirinkus norimą prekę, galima bus sužinoti visą informaciją apie prekę. Po visos informacijos bus skiltis, kur reikės įvesti prekės kodą, kuris yra užrašytas ant pačios prekės arba ant pakuotės. Įvedus kodą, bus nurodyta būtent šios prekės įsigyjimo ir garantjos galiojimo data. Ši aplikacija yra unikali tuo, kad joje sujungti net keli prekybos centrai. Ji leis jums atsikratyti nereikalingų kvitų, kurie dažniausiai pasimeta,tarp nereikalingų popierių. Tokiu būdu bus sutaupomas jūsų laikas.

Tinklapio nuorada: https://swrtlt.wordpress.com/

Grupės nariai: Jonas Kaziukonis, Judita Matulytė, Artūras Malandij, Viktorija Michalovskaja, Dominykas Kurklietis, Lina Zavišiūtė

skirtukas

drogg

Mūsų gupė nusprendė sukurti gana neįprastą produktą – droną, kuris vedžioja šunis. Kurdami šį produktą, galvojome apie žmones, kurie turi gyvūnus, bet neturi pakankamai laiko ir jėgų jais pasirūpinti. Dronas, kuris vedžioja šunis palengvintų žmonių gyvenimą, nes tada žmonės turėtų daugiau laisvo laiko, galėtų užsiimti savo mėgstama veikla, taip pat rastų daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis, galėtų pasirūpinti savimi.

Mūsų sukurtas produktas turi apsaugą nuo lietaus, taip pat apsaugą nuo vagių. Drono viduje yra įmontuota naujausia programine įranga, kuri valdo droną, o drono korpusas pagamintas iš smūgiams atsparios medžiagos.

Iš pradžių žmogus turėtų užsisakyti droną per mūsų internetinį tinklapį. Savo sandelyje mūsų darbuotojai jį surinktų ir nemokamai nuvežtų gavėjui. Dežėje taip pat būtų mobiliosios aplikacijos atsisiuntimo nuoroda, nes šis dronas yra valdomas aplikacija išmaniajame telefone ir plančetiniame kompiuteryje. Žmogus turėtų užsiregistruoti aplikacijoje, suvesti drono kodą ir iš karto dronas butų aktyvuotas. Taip pat, drono komplektacijoje yra:

 1. Antkaklis, kuris turi būti uždedamas šuniui prieš paleidžiant jį į lauką.
 2. Pavadėlis, kuris turi būti saugiai ir tvirtai pritvirtinamas prie drono ir prie antkaklio.

Šuns šeimininkas viską pritvirtinęs, per mobiliąją aplikaciją turi pasirinkti norimą maršrutą, pagal kurį dronas ,, vedžios“ šunį. Įsitikinęs, jog viskas yra saugiai paruošta, gali išleisti savo šunį į lauką ir per aplikaciją tiesiogiai, nuo prie drono pritvirtintos kameros, stebėti savo šunį ir jo buvimo vietą.

Grupės nariai: Eglė Grundaitė, Milda Bartnikaitė, Greta Bimbaitė, Silva Jasilionytė, Dainius Baltrūnas, Neda Gužauskaitė

skirtukas

club_ID

Mes pasirinkome padaryti mobiliają aplikaciją. Pats aplikacijs principas būtų toks: Mes siūlome Klubams unikalią mobiliają programėlę kuri padės išspręsti eilines bėdas, kuomet žmogus pamišta savo tapatybės kortelę, o mūsų aplikacijos pagalba žmogus turėdamas mūsų aplikaciją laisva patektų į klubą parodęs ją. Viskas būtų sertifikuota, todėl jokių apgavysčių nebus. Čia esminė idėja, tačiau yra dar pora papildynių-priedų kurie ją dar labiau pagražins ir pagerins. Trumpas poros sakinių pristatymas: Eidamas į klubą turėk viską savo telefone, nereikia jokių papildomų daiktų.

Nuoroda į mūsų tinklapį. https://clubidblog.wordpress.com/

Grupės nariai: Adomas Gotesmanas, Mantas Adomonis, Julius Gerojimas

skirtukas

tesla

Tesla Powerwall namų baterija – tvari energijos saugykla namams.

Auditorija

Žmonės, kurie gyvena privačiuose namuose, bei žmonės, kurie ruošiasi tokius namus statyti. Taip pat namų savininkai, kurie turi namus, kuriuose elektra yra prastos kokybės, bei komercinės paskirties pastatų savininkai.

Sprendžiama problema

Tesla Powerwall ir Powerpack baterijos:

 • Kur kas pigesnės
 • Patikimos ir nereikalauja priežiūros
 • Puikiai intergruotos
 • Ilgas tarnavimo laikotrapis (10 metų garantija)
 • Didelis efektyvumas
 • Kintančios talpos
 • Puikiai atrodančios ir neužimančios daug vietos

Egzistuojančios baterijos:

 • Brangios
 • Nepatikimos
 • Prastai intergruotos
 • Trumpas tarnavimo laikotarpis
 • Mažas efektyvumas
 • Nekintančios talpos
 • Negražios

Kaip veikia baterija ?

Tesla Powerwall yra namų baterija, kurioje yra kaupiama elektros energija, pagaminta saulės kolektorių, arba įkraunama per eletros tinklus, kai elektros kaina būna mažesnė, taip aprūpinanti namus elektra vakaro metu.

Kuo šis projektas ypatingas?

Stipriai mažinamas išmetamųjų dujų kiekis išmetamas į atmosfera, gaminant elektros energija. Taip pat mažėja elektros kaina ir gerėja elektros kokybė vietose kur jos kokybė yra prasta.

https://teslaltu.wordpress.com/

Grupės nariai: Arminas Urbanovičius, Matas Žalandauskas, Lukas Vencius

skirtukas

dream_case

Mes sukūrėme išmanųjį „Dream case“ dėkliuką, kurio pagalba žmonės galės pasikeisti telefono dėkliuko paveikslėlį pagal savo norus, mados tendencija ar tiesiog įsikelti įsimintiniausių gyvenimo akimirkų nuotraukas ir nešiotis katu. „Dream case“dėkliukas būtų susietas su telefonu naudojant bluetooth ryšį ir rodytų telefone esančias nuotraukas bei paveiksliukus.

https://mydreamcase.wordpress.com/

Grupės nariai: Domantė Vasiliauskaitė, Rūta Ukanytė, Deimantė Vaitiekūnaitė, Urtė Vaitkutė, Justina Špakauskaitė

skirtukas

strazdas

šokoladinio alaus serija „STRAZDAS“.

Mūsų komandą sudaro dvi paukštės: Greta Povilionyte ir Brigita Petniūnaitė.

Šokoladinio alaus serija, pavadinimu STRAZDAS, pristato juodojo, baltojo ir pieniško šokolado paskonių rūšis. Tai tarsi iš dangaus nusileidęs Paukštis, viliojantis, lengvas tačiau išlaikantis tvirtą alaus struktūrą. Tai serija ieškančiam naujovių ir negalinčiam atsispirti pagundoms klientui.

Lietuvoje didėja poreikis naujoms alaus rūšims, klientai ieško išskirtinių, įdomių skonių, todėl STRAZDO alus, ateina i rinką pačiu laiku.

Mūsų išskirtinumas, nauji pojūčiai, užburiantis dizainas ir skonis vertas nuodėmės.

Internetinis adresas: https://strazdassau.wordpress.com/

Grupės nariai: Greta Povilionyte, Brigita Petniūnaitė

skirtukas

EZ_cooking

„EZ Cooking“

Ši idėja kilo apmąsčius, kas galėtų palengvinti kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Turbūt daugelis mėgstame skanų maistą, bet nežinome kaip jį pasigaminti, o kad surastume kokį gerą receptą kuriam užtenkų turimų maisto produktų, užimtu nemažai laiko. Taigi, norime jums pasiūlyti išmaniąją programėlę „EZ Cooking“.

 • EZ Cooking programėlė yra lengvesnis būdas palepinti savę ar kitus skaniais bei įvairiais patiekalais pagamintais iš turimų maisto produktų savo šaldituve. Programėle naudotis labai lengva:
 • Surašote turimus maisto produktus iš kurių norėtumete kažką pasigaminti;
 • Pasirenkate bet kurį receptą iš duoto sarašo kuris jum labiausiai patiko.

Taigi, EZ Cooking- programėlė sukurta kiekvienam kuri palengvins „kančias“ virtuvėje bei padės skaniai pasigaminti norimą patiekalą.

Grupės nariai: Ričardas Kubilius, Julius Romanas, Austėja Čepukaitė, Greta Aleksandrovič

skirtukas

raglama

Raglama, tai reklama ant automobilių „ragų“. Nauja reklamos erdvė leidžia klientams pigiai ir veiksmingai reklamuotis, o žmonėms užsidirbti papildomų pinigų iš kasdieninio važinėjimo. Šis produktas praplėčia reklamos erdves, ir leidžia įmonėm bei jų teikiamoms
paslaugoms pasinaudoti dar vienu reklamos būdu. Naujai įsikūrusioms firmoms, o taip pat ir jau suklestėjusiems verslams užtikrina naują, pigų ir veiksmingą būdą reklamuotis. Visas šio produkto unikalumas, jog tai paprasta ir to dar nėra buvę. Tai ypatinga galimybė šioms žmonių sferoms užmegzti ryšį, kuris finansiškai apsimoka abims pusėms.

Grupės nariai: Jogaila Ivašauskas, Julius Eigminas, Tomas Baranauskas, Inga Beresnevičiūtė, Ieva Skuodytė

skirtukasmano_spinta

„Mano spinta“

Yra app‘s skirtas kurti kasdieninį stilių iš turimų rūbų. Tai yra pirmoji programėlė, kurios pagalba pagal žmogaus sudėjimą ir kūno formas bus parenkamos aprangos detalės ir suformuojamas įvaizdis. Ši programėlė yra skirta programų vartotojams, kurie mėgsta išbandyti naujoves bei siekia sutaupyti savo laiką. Apps’s suteiks galimybę greitai ir stilingai apsirengti kiekvieną dieną. Programėlė taip pat reklamuos populiariausias rūbų bei batų parduotuves, naujas kolekcijas bei nuolaidas.

Kaip veikia programėlė?

 • Visų pirma, reikia suvesti savo duomenis į sistemą: ūgį, svorį ir kitus svarbius matmenis, kad sistema galėtų sudaryti asmens modelį virtualioje erdvėje. Sekantis svarbus žingsnis – į sistemą įvesti visus turimus rūbus, batus, aksesuarus ir kt. Tokiu būdu žmonės greitai bei nesudėtingai galės pasirinkti įvairius derinius kas dienai ar ypatingai progai.
 • https://manospintablog.wordpress.com/

Grupės nariai: Gunda Lukošiūtė, Grėta Juzėnaitė, Erika Monstvilaitė, Iveta Kasparavičiūtė, Matas Budginas, Tomas Bimbiris

skirtukas

Ebriedis

Mūsų projektas yra riedis, skirtas didiesiems prekybos centrams. Mūsų tikslinė auditorija yra skubantys didžiųjų parduotuvių klientai, kurie naudodamiesi mūsų produktu sutaupys laiko ir jėgų. Projekto idėja ir esmė ,kad klientams nereikės nešioti krepšių ir visas apsipirkimas vyks greičiau nei vaikštant. Mūsų produktas yra ypatingas tuo, nes Lietuvoje tokio tipo produkto nėra.

Grupės nariai: Marija Poželaitė, Rimantė Paškevičiūtė, Jevgenij Piliušin, Eglė Skukauskaitė, Gabrielė Žundaitė

skirtukas

pats_sau_sefas

Mūsų kavinė “Pats sau šefas” teikia galimybę pasigaminti maistą pačiam, tiekdama visus reikiamus produktus. Orientuojamės į jaunus žmones ir studentus, nuolatos skubančius ir neturinčius pakankamai lėšų, tačiau vertinančius namuose gamintą maistą vietoj pusfabrikačių. Mūsų paslauga sprendžia laiko bei pinigų stygiaus prblemą. Pavyzdžiui, žmogus nori suvalgyti sausų pusryčių, tad kam jam pirkti visa pieno pakelį, jei jam reikia tik šlakelio? Kavinė išsiskiria iš kitų tuo, jog čia žmonės gali pasirinkti ne tik produktus, kurių nori, bet ir jų kiekį. Tokiu būdu sutaupomi pinigai, kuriuos žmogus išleistų jei pirktų pilną produktą, o ne jo dalį.

Internetinis tinklapis: http://patsausefas.esolution.lt/

Grupės nariai: Monika Atkočiūnaitė, Gabija Biliūtė, Kotryna Dukavičiutė, Gintarė Grigaitė, Justina Jakšytė

skirtukas

giftas

APIE PRODUKTĄ

Programėlė, kurioje kiekvieną savaitę skelbiamas konkursas su nauja tema. Vartotojai pagal temą kelia nuotraukas. Daugiausiai „patinka“ surinkusi nuotrauka laimi prizus. Programėlėje teikiama galimybė talpinti savo reklamą. Prizai steigiami iš dalies lėšų surinktų iš reklamos talpinimo teikiamų paslaugų.

Tikslas: surinkti didelį vartotojų kiekį, vartotojams suteikti įdomią, įtraukiančią pramogą, teikti reklamos paslaugas, užsidirbti pinigų.

Skirta: programėlė (apps‘as) skirta visiems žmonėms, naudojantiems išmaniuosius telefonus, planšetes. Taip pat, programėlė skirta žmonėms norintiems talpinti produktų ar paslaugų reklamas.

Išsprendžiama problema: dažnai konkursai talpinami socialiniuose tinkluose kelia nemažai papildomų sąlygų. Norint sudalyvauti jų konkursuose reikia atlikti kelis veiksmus, pvz.: pamėgti specialų puslapį, „palaikinti“ konkursą, jį pakomentuoti ir pasidalinti. Ne visi vartotojai nori atlikinėti visus nurodomus veiksmus ar dalintis tokia informacija, tačiau to neįvykdę jie praranda galimybę laimėti konkursus. Programėlė „Giftas“ šią problemą išsprendžia. Vartotojams nereikia atlikinėti papildomų veiksmų, užtenka būti programėlės naudotoju, kelti į ją nuotraukas kiekvienai temai ir laimėti prizus.

Išskirtinumas: projektas išsiskiria savo paprastumu ir patogumu, tereikia užsiregistruoti, įkelti nuotrauką ir tikėtis, kad ji bus labiausiai mėgiama kitų vartotojų.

Tinklapio nuoroda: https://giftasblog.wordpress.com/

Grupės nariai: Ieva Markelytė, Živilė Kurienytė, Gabrielė Kondratavičiūtė, Ugnė Narbutaitė, Dalia Misiulaitytė

skirtukas