choise

Mes siūlome naują paslaugą – meniu „The choice“. Tai unikali paslauga, kuria siūlome išbandyti restorane „Telegrafas“. Paslauga skirta išskirtinių patiekalų kūrimui iš pasirinktų maisto produktų, išvardintų naujajame meniu. Restorano lankytojai, norintys išbandyti „The choice“ turės du pasirinkimus: rinktis iš popierinio valgiaraščio arba pasinaudoti planšetiniu kompiuteriu.

Grupės nariai: Gabrielė Vudulevičiūtė, Gintarė Petrylaitė, Evelina Survilaitė, Božena Voišnarovič, Jorūnė Kostygovaitė

skirtukaspie_restaurant

„Pie Restaurant“ – tai laisvalaikio bei pramogų kavinė. Tai unikali galimybė įvairių skonių pyragus, taip pat juos iškepti bet ir įgauti sveikos mitybos gaminimo pagrindų, draugiškoje ir linksmoje aplinkoje, žaidžiant įvairiausius žaidimus. „Pie Restaurant“ yra unikali idėja, kurią mes norime įvesti į rinką. Jos sėkmės raktas – tai išskirtinumas ir naudingumas visuomenei.

Grupės nariai: T. Janavičius, T. Burkauskas, S. Katušionok, A. Volodkovič

skirtukas

kinas_viesbutyje

„Kinas viešbutyje“ idėjos aprašymas

Viešbučiams, šiuo metu, yra sunku išsiskirti iš konkurentų bei pateikti išskirtinių ir naujų paslaugų, dėl to įvedus į rinką naują pramogą – kino teatrą viešbučio teritorijoje – padidėtų tikimybė šia paslauga pritraukti daugiau svečių.

Siūlome įkurti kino salę viešbutyje, pavadinimu “Kinas viešbutyje”. Viešbučio svečiai galės nemokamai lankytis viešbučio teritorijoje įkurtoje kino salėje su masažuojančiais krėslais, tokiu būdu atsipalaiduodami po dieninių pramogų. Jokiame pasaulio viešbutyje nerasite būtent tokių patogumų. Kiekvienam lankytojui įteiksime po nemokamą spragėsių pakelį, taip pat rodomų filmų repertuarą, o gėrimą pasirinktinai galima bus nusipirkti už nedidelę kainą. Viešbučio restoranas greta kino teatro galėtų atsidaryti mini kavinukę. Tokiu būdu būtų nešamas didesnis pelnas ir viešbučio restoranui. Kino teatro salė nebus didelė, tad kiekvienas asmuo jausis jaukiai ir saugiai. Kadangi krėslai bus masažuojantys, svečiai liks atsipalaidavę ir patenkinti.

Unikalaus viešbučio dėka mes pritrauktume daugiau turistų, norinčių tiek papoilsiauti, tiek papramogauti bei gerai praleisti laiką. Kinas būtų įskaičiuotas į bendras pramogas, o svečiai galėtų gardžiuotis pasirinkto skonio spragėsiais. Šią paslaugą viešbutis galėtų teikti ne tik viešbučio svečiams, tačiau ir kitiems klientams, norintiems išsinuomoti kino salę mergvakariui, galbūt vaiko gimtadieniui. Paslaugos teikimas ne viešbučio svečiams taip pat atneštų didelį pelną.

Grupės nariai: Viktorija Ulozaitė, Rimantė Remeikaitė, Beata Sugint, Greta Žukovska, Arina Šlepaitė

skirtukas

search

Dingstančių daiktų ieškiklis yra puikus pagalbininkas išsiblaškusiems žmonėms. Šis produktas yra kokybiškas ir gali patenkinti daugumos pirkėjų lūkesčius. Visiems viešbučio klientams skirta šia prekė. Dabar nereikės gaišti laiko skambinant policijai dėl pamestos prekės, nes su mūsų ieškiklių prekę rasite per kelias minutes. Įsigyti šį produktą gali visi viešbučio klientai . Bet yra vienas niuansas – daiktų ieškiklis yra pakankamai brangus, todėl jį galės įsigyti tik labiau pasiturintys žmonės.

Grupės nariai: Sandra Klimaitė, Karolina Janeckaja, Monika Mingailaitė, Rozalija Paliuškevič, Fausta Semenkovaitė, Viktorija Stasiūnaitė

skirtukas

sensoLapm

Siūloma nauja prekė – sensorinės lempos, kurios yra pritaikytos restoranams turintiems daugiau nei 30 staliukų. Tai lempos, kurios veikia judesio daviklio pagalba keisdamos spalvą. Sensorinės lempos kabos virš restorane esančių staliukų ir skleis žalią šviesą (šviesos spalva gali būti parenkama pagal interjerą) taip įspėdamos jog sėdima vieta yra laisva, o klientui prisėdus prie staliuko sensorius sureaguos ir šviesa taps šviesiai balta. Šios paslaugos pagalba galima sekti staliukų užimtumą restorane, nėra būtina laukti kol būsite pasitinkami restorano darbuotojo ir palydėti iki staliuko. Tai patogu, nes lankytojui išėjus žalia šviesa vėl užsidega ir staliukas matomas kaip laisvas. Didelis pliusas tame, jog deganti skirtinga šviesa atkreipia dėmesį ir laisvas staliukas pastebimas iš tolo.

Grupės nariai: Erika Alksnytė, Rusnė Čepukaitytė, Monika Dovidauskaitė, Ingrida Koroliova, Ernest Ounap

skirtukas

shining

Pagrindinis neoninio baro idėjos tikslas yra noras pakeisti pasenusias aptarnavimo tradicijas ir sukurti naują, originalią laisvalaikio leidimo vietą.

Neoninis baras „Shining“ klientams teiks įprastas baro paslaugas, tačiau suteiks galimybę pasimėgauti išskirtiniais gėrimais neįprastoje aplinkoje.

Bare tiekiami gėrimai pasižymės tamsoje šviečiančiais elementais, dėl kurių kokteiliai įgaus neįprastą, magišką išvaizdą.

„Shining“ išsiskirs savo unikalia išvaizda, dizainu, spalvomis.

Grupės nariai: Giedrė Karbauskaitė, Živilė Masilionytė, Božena Gendik, Jolanta Michalkevičiūtė, Aleksandr Konygin

skirtukas

HotApp

Ši programėlė padėtų viešbučio kambariuose palaikyti švarą, patenkinti svečius, sužinant jų norus lengviau prisitaikyti prie klientų. Palikęs kambarį svečias programėlėje gali pažymėti, kad šiuo metu jis yra palikęs kambarį, tuo metu kambarinės gali jį sutvarkyti , pakeisti rankšluoščius ir t.t. Kai kabarys bus baigtas tvarkyti, svečias gaus pranešimą į savo išmanųjį telefoną. Nereikės ieškoti būdų kaip užsisakyti maistą į kambarį, viskas bus vienoje vietoje. Visas viešbučio restorano meniu ir specialūs pasiūlymai bus pasiekiami programėlėje. Svečias keliais mygtukų paspaudimais galės pateikti užsakymą, kurį jam pateiks tiesiai į kambarį. Tai būtų labai patogu negalią turintiems žmonėms, jie galėtų ne tik užsisakyti pageidautinus produktus, bet ir išsikviesti atsakingą darbuotoją jei jiems prireiktų pagalbos.

Programėlė veikia ne tik kaip raktas ar nuotolinis meniu, bet ir kaip reklama. Programėlėje būtų pateikiamį netoliese viešbučio esantys pramogų pasiūlymai, nurodyti objektai kuriuos verta aplankyti. Kadangi viešbučio svečiai yra potencialūs klientai, reklama viešbučiui padėtų gauti papildomų pajemų iš kurių būtų galima padengti programėlės administravimo išlaidas. Pasirašius sutartį su taxi firma kurios reklama būtų programėlėje galima gauti abipusės naudos. Taxi firma galėtų netaikyti įsėdimo mokesčio viešbučio svečiams, taip viešbučio svečiai naudotųsi pigesnėmis taxi paslaugomis. Tai pritrauktų daugiau kliantų abiems pusėms.

Ši programėlė padėtų geriau aptarnauti ir sužinoti daugiau apie klientus. Kadangi kiekvienas klientas turėtų užsiregistruoti, viešbutis turėtų galimybę kaupti informaciją apie savo klientus. Klientai savo paskyroje galėtų pateikti informaciją apie save, ar yra kam nors alergiški, kokiais tikslais atvyksta, gal turi kokių pageidavimų ir t.t, prieš atvykstant svečiui tai padėtų geriau pasiruošti jo priėmimui.

Grupės nariai: Arnas Miliauskas, Liliana Kulič, Jovita Gliebutė, Liepa Leonavičiūtė, Gabrielė Arvasevičiūtė

skirtukas