smart_houseMūsų įmonė bus tarpininkas tarp vartotojo ir gamintojo. Mes diegsime išmaniasias patalpų valdymo sistemas (SmartHouse).

Mūsų įmonė taikosi į nuosavų namų turėtojus.

Ši sistema leidžia padidinti pastatų saugumo lygi, padeda taupyti resursus, bei užtikrina visapusiška savininkų komfortą.

Kodėl mes? Nes tai vienintelė įmonė galinti pateikti itin žemą kainą ir aukščiausia kokybę.

Trumpai apie sistema:

„Smart House“ – tai intelektinės pastatų sistemos, valdančios visas gyvenamųjų namų ar biurų sistemas: apšvietimą, vėdinimą ir kondicionavimą, šildymą, vaizdo ir garso aparatūrą bei buitinę techniką, vaizdo stebėjimo, saugos įrangą ir t. t. Tokie pastatai patys pasirūpina savo saugumu, padeda taupyti resursus bei užtikrina jų savininkams išskirtinį komfortą.

Pasirinkus „Smart House“, visos Jūsų būsto sistemos bus suderintos tarpusavyje ir maksimaliai išnaudotos. Vienu universaliu valdymo pultu galėsite reguliuoti šildymą, vėdinimą, apšvietimą, žaliuzes, buitinę techniką, kiemo vartus, saugos sistemą, pamaitinti augintinį ir kt. Be to, sistema leis stebėti namo „būseną“, susimokėti už komunalines paslaugas, gauti perspėjimą, jei sunaudojama daugiau resursų, nei nustatyta, o esant nenumatytiems atvejams ne tik įspės, bet ir išjungs elektros, dujų ar vandens tiekimą.

Pagrindiniai „Smart Buildings“ privalumai:

 • atskirų funkcijų sujungimas į bendrą sistemą;
 • komunalinių išlaidų taupymo galimybės;
 • patogumas;
 • įrangos ir visos sistemos patikimumas;
 • technologijų lankstumas ir naujų funkcijų įdiegimo galimybės;
 • paprastas valdymas ir stebėjimas;
 • didelis dizaino ir apdailos komponentų pasirinkimas;
 • individualus interjeras;
 • didesnė pastato likutinė vertė;
 • valdymas pagal sukurtus režimus, scenarijus, datą.

Mus galima rasti:
http://bandymasvienas.esy.es/

Grupės nariai: Tomas Meižikas, Šarūnas Pretkelis, Nikita Ivanov, Deividas Kanišauskas, Miglė Miltenytė

skirtukas

kelkAukcionas

Mūsu projektas yra internetinis aukcionas, kuris gali užimti neribotą amžiaus grupės auditoriją, kuri bent kartą yra pirkusi internete ar bent žino kaip tai daroma. Norėdami sėkmingai vystyti savo paslaugą nustatėme tikslinę paslaugos auditoriją – tai užimti, daugdirbantys žmonės, kurie stengiasi sutaupyti laiko apsipirkinėdami, todėl renkasi internetinius aukcionus, tiesa, amžiaus grupės pvz., nuo 18 iki 22 metų nėra. Šiuo projektu mes norime išspręsti materialinę, nepritekliaus problemą, kad žmonės galėtų kuo pigiau įsigyti savo norimų prekių. Internetiniame aukcione žmonės dalyvauja varžytinėse, ir varžosi dėl tam tikros prekės siūlydami savo kainą, žmogus iki termino pabaigos pasiūlęs didžiausią sumą gali nusipirkti prekę. Tai reiškia, kad mūsų internetinis aukcionas problemą sprendžia taip, jog žmogus renkasi prekę ir bando ją nusipirkti būtent už tiek, kiek jis gali sau leisti. Savo projektą vystysime naudodamiesi reklamą socialiniame tinklalapyje ,,Facebook“ bei vykdydami akcijas. Mūsų nuomone šį projektą ypatingu daro tai, jog žmonės įpratę aukcionus matyti gyvai ar tiesiog juos įsivazduoja visai kitaip, nei mes bandysime jį pateikti.

Tinklapio nuoroda: http://kelk.lt

Grupės nariai: Jonas Matuliauskas, Arnoldas Kudrevičius, Julius Štarolis

skirtukas

walkmypetBendradarbiavimas – raktas į sėkmę

Įrankis, skirtas palengvinti šunų auginimą šiuolaikiškiems ir užimtiems žmonėms. Ši vedžiojimo programėlė leis naminių gyvūnų šeimininkams rasti žmones, kurie dievina buvimą su gyvūnais ir patikimai pasirūpins jūsų augintiniu. Paprastas atsiskaitymo būdas kelių mygtukų paspaudimu, patraukli motyvacinė sistema ir laimingi klientai – projekto kertiniai raktai. Norint pasiekti, jog būtų pasirūpinta ir gyvūnais neturinčiais šeimininkų, savanoriai galės rasti ir netoliese esančių gyvūnų globos namų kontaktus ir pasirūpinti ten gyvenančiais ir kiekvienos išvykos į lauką laukiančiais gyvūnais. Ypatingai didelį pasisekimą programėlė turės jaunimo rate: skatinant jų užimtumą, atsakomybę, socialinį įsitraukimą.

Išskirtinumas:

 • patogumas ir lengvumas naudotis sistema,
 • atsiliepimų sistema apie savininkus ir gyvūnų vedžiotojus – pagalbininkus,
 • patogi lokacijos nustatymo sistema,
 • jeigu gyvūno turėtojas pageidauja, galima pažymėti norimą pagalbininko amžiaus limitą.

Greitai pasirodys mobilioji programėlė, kurioje bus daugiau patogių funkcijų:

 • chat funkcija, gyvūnų augintojai realiu laiku galės pranešti, apie augintinio vedžiojimo ypatumus, pakeitimus ir kitą info,
 • priminimo žinutės apie naujus gyvūnus, kurios reikėtų pavedžioti,
 • galimybė bendradarbiauti su gyvūnų prieglaudomis – savanoriškai nusiteikę pagalbininkai galės pasirūpinti ir keturkojais, neturinčiais rūpestingų šeimininkų,
 • socialinės jaunimo atsakomybės ugdymas.

Tinklapis:
walkmypet.net23.net/

Grupės nariai: Karolis Kairys, Viktoras Irtmonas, Vaidotas Gailius, Žydrūnas Mažeika, Brigita Rušėnaitė

skirtukas

donusDonus.lt yra platforma skirta įvairiausių projektų bei internetinių svetainių autoriams gauti paramą už vykdomą nekomercinę veiklą. Tai yra unikali, pirma Lietuvoje piniginės paramos rinkimo sistema. Yra nemažai žmonių kuriančių socialinius projektus, pelno nesiekiančias organizacijas, paramos fondus, tačiau patogios platformos lėšoms rinkti iki šiol dar nebuvo. Jeigu turite savo nuosavą tinklaraštį, svetainę ar projektą, nuo šiol galite rinkti paramą vos vienu mygtuko paspaudimu. Tai ženkliai supaprastina lėšų rinkimą bei projekto populiarumą nes visa informacija yra lengva dalintis su potencialiais remėjais. Šis projektas lengvai integruojasi į esamus tinklaraščius, internetines svetaines ar kitus projektus, tai galima padaryti be kvalifikuotų specialistų pagalbos. Skirti paramą galima iš betkurių Lietuvos bankų ir daugumos užsienio bankų. Patogu tiek paramos gavėjams tiek tiems kurie skiria paramą.

Nuoroda į tinklalapį:
www.donus.lt

Grupės nariai: Marius Danilavičius, Eimantas Adžgauskas, Lukas Petraitis, Virgilijus Dikšas, Mantas Stonkus, Povilas Kazlauskas

skirtukas
tripmatePavadinimas: „TripMate“

Nuoroda:
https://tripmatesite.wordpress.com/

Elevator Pitch:

Labai daug žmonių pasaulyje norėtu įlipti į Everestą, plaukti egzotiškomis Tailando upėmis ar mėgautis Dubajaus prabanga tačiau neturi su kuo, „TripMate“ apjungs bendraminčius į vieną vietą ir padės leistis į nepamirštamas keliones kartu. „TripMate“ tai keliaujantiems skirta internetinė platforma. Užsiregistravę vartotojai galės patogiai planuoti keliones kartu, dalintis patirtimi ir įspūdžiais. „TripMate“ – Užteks keliauti vienam!

Grupės nariai: Robertas Šuškevič, Dovydas Paulauskas, Benas Gricajevas

skirtukas