Mūsų idėja pakeisti baro „Turgus“ koncepciją. Baro pavadinimo keičiamas iš „Turgaus“ į „Netoks baras“. Bare galima bus smagiai praleisti laiką, paragauti klasikinių ir specialiai pagal poreikius sukurtų kokteilių, susipažinti su vietinių menininkų darbais. Kiekvieno mėnesio gale vyks aukcionas, kurio metu bus galima įsigyti visus parodoje esančius kūrinius. Visais mėnesio šeštadieniais gros neseniai susikūrusios grupės iš Lietuvos ir užsienio.

Grupės nariai: Živilė Šareikaitė, Ilona Jeršova, Aurelija Kazlauskaitė, Gabrielė Baranauskaitė
Reklaminis klipukas: „Netoks baras“

skirtukas

Siūloma įmonėms per jų darbo pietų pertrauką karšto, garuojančio maisto pristatymą į pačią darbo vietą iš restorano „Carre“. Maistas pristatomas tiksliai sutartu laiku, toks, kokio nori klientas.. Maistas patiekiamas higieniškuose ir puikiai karštį išlaikančiuose termosuose. Termosas turi tris aukštus, tad sriuba, pagrindinis patiekalas ir salotos nesusimaišys bei išlaikys savo pradinę išvaizdą.

Grupės nariai: Albert Averkijev, Edgaras Bakanas, Aistė Kastickaitė, Agnė Auškalnytė
Reklaminis klipukas: Greitutis karštutis (restoranas „Carre“)

skirtukas

Urban Jungle rooms esmė yra viešbučio aplinkos atnaujinimas, tačiau ne įprastas remontas, o visiškas įvaizdžio pakeitimas. Būtų atnaujinamas ne visas viešbutis, tačiau du pirmieji aukštai, siekiant palikti pasirinkimo laisvę tarp įprasto bei unikalaus dizaino.

Grupės nariai: Kasija Donskojūtė, Jurga Sosnovskytė, Deimantė Grigaitytė, Anastasia Costiuc, Agata Zakševska
Reklaminis klipukas: Urban Jungle rooms viešbutyje „Green Vilnius Hotel“

skirtukas

Poilsio zona, kurioje galima ne tik ramiai praleisti laiką gulint hamakuose, bet taip pat nemokamai skaityti knygas ar žurnalus, kuriuos rasite šalimai pastatytoje knygų lentynoje bei naudotis nemokamu internetu bei užkandžiauti.

 

Grupės nariai: Deimantė Savulytė, Ana Vaitechovič, Eglė Mažrimaitė
Reklaminis klipukas: Hamakų poilsio zona viešbutyje „Panorama“

skirtukas

CryptoPay – tai paslauga, kurios pagalba sudaromos sąlygos atsiskaityti restorane ,,Talutti“ kriptovaliutomis, tokiomis kaip: Ripple (XRP), Ethereum (ETH), LiteCoin (LTC), Dash (DASH) ir kt. jas realiu laiku konvertuojant ir atsirenkant geriausią kainą iš skirtingų keityklų į BitCoin (BTC).

Grupės nariai: Deivydas Banys, Arnas Kosevičius, Donatas Žakaitis, Julija Ščerbakova, Gintarė Mažeikaitė, Svetlana Kropiva
Reklaminis klipukas: CryptoPay restorane „Talutti“

skirtukas

Extra box – tai naujas sugalvotas produktas, kuris padės svečiams, viešnagės metų, kurie pamiršo reikalingiausius daiktus pasiimti į kelionę.
Extra box’e galima rasti daiktų, kuriuos lengva pamiršti, bet be jų Jūsų poilsis viešbutyje būtų ne toks malonus.

Grupės nariai: Alina Radzevičiūtė, Aleksandra Vasiljeva, Agata Jaroševič
Reklaminis klipukas: ExtraBox viešbutyje „Radisson Blu“

skirtukas

Mobilioji aplikacija, padedanti atrakinti/užrakinti duris bei reguliuojanti šviesos intensyvumą kambaryje.

 

Grupės nariai: Mindaugas Sapiega, Denisas Šlimas, Nerijus Šatas
Reklaminis klipukas: „Panorama Hotel“ app

skirtukas