Žuvytės formos mediniai suoliukai prie lankytinų vietų ir QR kodai, kuriuos nuskaičius su telefonu bus gaunama informacija apie atitinkamą lankytiną vietą. Taip pat, prie turizmo informacijos centro bus medinis stendas, kuriame bus lankytinų vietų žemėlapis.

Grupės nariai: Domantė Aleknaitė, Silvija Daukaitė, Julija Chododovskaja, Agata Juckevič, Edgar Gerviatovic, Greta Baidanaitė
Reklaminis klipukas: „Sėsk ir plauk“ projektas Molėtų savivaldybėje

skirtukas

„Lyno kelias“ tai projektas, kuris žmonėms leistų Dubingius pamatyti iš paukščio skrydžio, kam būtų įdomu, galėtų į keltuvą pasiimti ausines, per kurias plačiau būtų pasakojama apie matomus vaizdus bei Molėtus. Tai būtų pirmasis Lietuvoje edukacinis keltuvas, pastatytas Lietuvos šimtmečiui. Projektas skirtas pritraukti daugiau turistų.

Grupės nariai: Anieta Diraitytė, Karolina Ylaitė, Greta Doliebaitė, Agnė Jezerskaitė
Reklaminis klipukas: „Lyno kelias“ Molėtų savivaldybei

skirtukas

Molėtams skirtas simbolis- traukos objektas, kuris pritrauktų žmones atvykti ir prie jo nusifotografuoti. Instaliacija būtų ežere, kadangi tai pats Molėtų centras. Tai visiems puikiai matoma instaliacija, kuri turėtų apšvietimą nuo kranto, o bato kiaurymės būtų apšviestos skirtingomis spalvomis

Grupės nariai: Eglė Janušonytė, Eglė Toleikytė, Justė Genišauskaitė, Gintė Kasperavičiūtė, Karolina Daugirdaitė
Reklaminis klipukas: Instaliacija „Kiauri batai“ Molėtuose

skirtukas

Žuvies formos nedidelė kavinukė pavadinimu „Žvejo sapnas“, pastatyta ant polių vidury ežero, esančio Molėtų miesto centre, ir į kurią veda pontoninis lieptas. Toks produktas yra pasirinktas ne vien dėl to, kad Molėtuose gausu ežerų, bet ir dėl to, kad Molėtai yra žvejybos kraštas, dalyvauja projekte – „Žvejybos rojus“, todėl Molėtai visada buvo ta vieta, kur žvejai važiavo ir važiuos. Dėl šių priežasčių ir dėl savo išskirtinumo žuvis galėtų pretenduoti tapti Molėtų simboliu.

Grupės nariai: Elžbieta Jurevičiūtė, Viktorija Baužaitė, Valerija Andžijevskaja, Kasparas Bartkus
Reklaminis klipukas: Žuvies formos kavinukė „Žvejo sapnas“ Molėtų ežere

skirtukas

Nauja mobilioji programėlė, kurioje pateikiama daugiau vizualios informacijos, kraštovaizdžio vaizdų, aktualių duomenų apie sanatorijų ir sveikatingumo įstaigų paslaugų kainas. Svarbiausia informacija, kurios gali prireikti turistams ir patiems miesto gyventojams pateikiama trumpai ir patraukliai.

Grupės nariai: Raminta Vaitkevičiūtė, Eva Lukaševič, Greta Šavareiko, Enrika Šliukovaitė, Rasa Šerėnaitė
Reklaminis klipukas: Birštono mobilioji programėlė

skirtukas

Tai dirbtinio ledo čiuožykla po atviru dangumi, veikianti visą žiemos sezoną. Ši čiuožykla gali veikti esant +10 laipsnių temperatūrai, tad paslauga galėtų naudotis miesto gyventojai ir svečiai. Tai tinkama pramoga šeimoms ir jaunimui, norintiems aktyviai praleisti laisvalaikį.

Grupės nariai: Fausta Šopaitė, Žiginta Simona Laukaitytė, Rugilė Žemaitytė, Deimantė Leimontaitė, Deimantė Leonavičiūtė
Reklaminis klipukas: Dirbtinio ledo čiuožykla po atviru dangumi Birštone

skirtukas

Siekiant išspręsti pramogų trūkumą vaikams ir jaunimui, siūloma įkurti Batutų parką. Parkas būtų skirstomas zonomis pagal amžių.

 

Grupės nariai: Gerta Reklaitytė, Edvardas Žiaunys
Reklaminis klipukas: Batutų parkas Birštone

skirtukas

Mes sugalvojome įrengti vaikų žaidimo kambarį Birštone, tiksliau Tulpės sanatorijoje. Tai išspręstų vaikų užimtumo klausimą, kuomet jų tėvai ilsėtųsi.

 

Grupės nariai: Artūr Lupov, Ernesta Šimkevičiūtė
Reklaminis klipukas: Vaikų kambarys Birštone

skirtukas

Naujas objektas Birštone, kuris būtų skirtas visų amžių lankytojams (bet labiausiai – jaunimui). Pristatome naujos kartos sporto klubą Birštone „BirštonSport“ su virtualia treniruočių programa.

 

Grupės nariai: Rozalija Klioc, Zbigniev Mateika
Reklaminis klipukas: „BirštonSport“ Klubas

skirtukas

Produktas skirtas žmonėms, pavargusiems nuo šiuolaikinių technologijų, gyvenimo rutinos, tiems, kurie nori atitrūkti nuo telefonų, televizorių bei interneto. Tai dviejų dienų – savaitagalio – trumpa išvyka, kurios metu žmonės ramybėje galėtų užsiimti įvairia veikla, kuriai paprastai neturi laiko.

 

Grupės nariai: Laura Tabokaitė, Katarzyna Stankewicz, Rūta Kovzonaitė, Hristina Kiprijanovska, Auksė Vaščilaitė, Tomas Jaruševičius
Reklaminis klipukas: „Savaitgalis kitaip“ Birštone

skirtukas