apie_renginiRINKODAROS DIENOStai ypatingas tradicinis Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto bendruomenės renginys. Verslo vadybos fakulteto antrojo kurso studentai – būsimieji verslininkai – viešai pristato savo sukurtas originalias ir praktiškai pritaikomas rinkodaros idėjas. Daugiau nei du mėnesius studentų komandos kuria naują idėją ar naujai interpretuoja seną, atlieka rinkodaros tyrimus ir įvertina siūlomo produkto/paslaugos paklausumą, konsultuojasi su rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių dėstytojais, skaičiuoja būtiną biudžetą ir numato efektyviausias savo idėjos įvedimo į rinką ar žinomumo didinimo priemones. Paskutinis akordas – įspūdingi, intriguojantys, išradingi rinkodaros idėjų pristatymai  baigiamajame RINKODAROS DIENŲ renginyje – idėjų mugėje. Tai – puiki galimybė studentams parodyti savo kūrybiškumą, verslumą, originalumą, verslo dalykų išmanymą.


RINKODAROS DIENOS – vienas smagiausių ir masiškiausių Verslo vadybos fakulteto renginių. Studentų kūrybinės mintys matuojasi verslo drabužius žaižaruodamos, keldamos nuotaiką ir tikėjimą, kad „viskas bus gerai“.
Danutė Rasimavičienė, Verslo vadybos fakulteto dekanė.


RINKODAROS DIENOS – tai išlaisvinta vaizduotė, netikėti sprendimai, stulbinančios naujovės.
Danguolė Oželienė, Verslo vadybos fakulteto prodekanė.


Studentai kiekvienais metais įrodo, kad baimių dar nesuvaržytas jauno žmogaus protas turi milžinišką potencialą sukurti pačių drąsiausių idėjų. Tiesa, rinkoje gyvuos tik tos, kurios pasirodys reikalingos vartotojams, kurias jų autoriai „parems“ tinkamomis strategijomis.
Aldona Petkevičienė, lektorė.


RINKODAROS DIENOS – tai mūsų fakulteto veido atspindys.
Ona Žigutienė, lektorė.


Rinkodaros dienų renginiai leidžia studentams prisiliesti prie rinkodaros verslo, pamąstyti apie ateities viziją ir sugalvoti unikalią idėją, kuri padėtų išsiskirti konkurencinėje rinkoje.
Irena Svetikienė, lektorė.


Rinkodaros diena – tai studentų kūrybines potencijas išlaisvinantis renginys, kuris verslo atstovams leidžia įžvelgti neatrastus galimybių klodus!
Daiva Mikalkevičienė, Reklamos ir komunikacijos katedros vedėja.


Rinkodaros diena, tai diena kai gimsta daug įspūdingų, naujų, veržlių, novatoriškų idėjų, šią dieną studentai gali sužinoti kaip suvilioti vartotoją savo sukurtomis idėjomis.
Dr. Margarita Išoraitė, docentė.


Rinkodaros dienos – tai gera galimybė pasitikrinti savo organizacinius, komunikavimo, komandinio darbo gebėjimus, galimybė realiai įvertinti savo kūrybos galias.
Romualda Truncienė, lektorė.


Rinkodaros diena tai gera patirtis studentams, kuriant naujus produktus ar naujas paslaugas. Tai galimybė studentams realizuoti savo idėjas bei suprasti pasaulio ir Lietuvos rinkas ir jų pokyčius. Ji suteikia galimybę susipažinti su verslo atstovais ir skatina jaunų žmonių verslumą, kūrybiškumą bei naujų idėjų paiešką.
PV11A grupės studentai.


Rinkodaros dienos padeda mūsų fakulteto studentams įžengti į verslo pasaulį. Norisi pasidžiaugti mūsų sukurtų idėjų originalumu bei siūlomų idėjų įvairove. Mūsų siūlomos idėjos nusipelno apdovanojimų.
Mantas Petruška, PV12A grupės studentas.