„FoGO“ kamera – tai žymiai patogesnė alternatyva „selfie stick“ ar mobiliojo priekinei kamerai, kuomet norima įamžinti save ar savo draugų kompaniją ir dažnai kažkuris žmogus lieka už kadro ar neapimamas vaizdas. Kameros esmė tokia, kad ją galima prilipdyti prie bet kokio paviršiaus dėka specialaus pado, kurį galima lengvai nuplauti jei jis išsipurvina. Apps‘o pagalba, „FoGO“ kamerą galima prijungti prie mobiliojo telefono ir matyti tai, ką mato „FoGO“ kamera ir niekada nebus taip, kad nepavyksta kadras taip kaip norima ar kažkas lieka už kadro. Kameros kokybė labai aukšta, pranoksta daugelį išmaniųjų telefonų, o nuotraukas padarytas „FoGO“ pagalba lengvai galima perkelti wi-fi arba bluetooth pagalba. Tai pakankamai mažas įrenginys telpantis kišenėje, nesukeliantis nepatogumų jį turint prie savęs.

Grupės nariai: Gintaras Klausa, Darius Kavolis, Marius Bliujus, Laurynas Navickas

skirtukas

Laikrodis – mūsų neatsiejama įvaizdžio detalė. Anksčiau jo pagrindinė funkcija buvo tikslaus laiko rodymas o dabar – aksesuaras. Nors ir segime laikrodį kai kas paklausia kiek valandų mes vis tiek pasižiūrime į telefoną. Nusprendėme susieti šiuos su įrenginius: telefoną ir laikrodį. „Protingas laikas“ oficialiame puslapyje jūs rasite tik vieną produktą su daug pasirinkimo variantų.
Išmaniojo laikrodžio ciferblatas: plastikinis arba stiklinis, viduje spalvą galite pasirinkti pagal savo poreikius. Laikrodžio diametrą taip pat galite pasikeisti. Žiūrint kaip jūs megstate, didelius ir mažesnius laikrodžius.
Apyrankė: gali būti silikoninė, nerūdyjančio plieno bei dengta sidabru arba auksu, taip pat odinė. Spalvų gama taip pat neribojama. Galima netgi pasirinkti kelių spalvų persipynimus. Reguliuojamas apyrankės ilgis.
Išmaniojo laikrodžio funkcijos: Pulso sekimas, davikliai Žingsniamačio funkcija, Miego stebėjimas ir žadintuvas, Skambučių valdymo sistema, priminimų daviklis, kalorijų skaičiuoklė
Laikrodis yra įkraunamas, aktyvaus naudojimo metu baterijos tarnavimo laikotarpis yra penkios paros. Kai naudojame „protingas laikrodis“ pakankamai retai tarnauti gali iki 2 savaičių. Taip par laikrodis yra atsparus vandeniui, tad su juo galima praustis ir duše. Įdiegta „Microsoft“ operacinė sistema.

Grupės nariai: Ligita Vaščiūnaitė, Adomas Žukovas, Ernestas Šlimas, Tomas Radavičius, Karolis Okuško
Reklaminis klipukas: https://www.youtube.com/watch?v=htuh6nZ6jLw&ab_channel=LigitaVa%C5%A1%C4%8Di%C5%ABnait%C4%97

skirtukas

Mūsų komandą sudaro 5 asmenys, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be gero ir skanaus maisto. Dėl šios priežasties ir kilo mintis sukurti programėlę „Niam Niam“, kuri leistų žmonėms iš šaldytuve turimų maisto produktų pasigaminti patiekalą, kuris galbūt bus dar nematytas ir nė karto gyvenime nebandytas . Kurdami šią programėlę orientuosimės į tuos, kurie taip pat mėgsta skaniai pavalgyti, tačiau nesugalvojus ką suvalgyti skanaus, jie pasinaudos būtent mūsų sukurta programa ir liks patenkinti gautu rezultatu. Kadangi mobiliosios programėlės šiuo metu yra labai paklausios, manome, kad jas atsisiųs nemažai vartotojų ir taip leis mums plėtoti savo idėją bei norimą kurti verslą ir pačioje rinkoje būti numeriu vienas.

Grupės nariai: Roberta Sliesoraitytė, Aurelija Ivoškaitė, Samanta Petrėnaitė, Evelina Voišniš, Evelina Žilytė
Reklaminis klipukas: https://youtu.be/1Dg9ghty8sM

skirtukas
<