Nusibodo liūdnai leisti laiką stotelėje laukiant autobuso?
Mes tam turime puikų sprendimą! Tai naujos kartos autobusų stotelė su supynėmis! Supynės stotelėje leis nenuobodžiauti ir linksmai praleisti laisvalaikį. Tikimės,kad autobusų laukimas jums neprailgs!

 

 

Grupės nariai: Viktorija Aukštakalnytė, Viktorija Dvariškytė

skirtukas

Kaip visi matom, vis daugiau vartotojų pritraukia virtuali erdvė, todėl mūsų įmonė yra pasiruošus jiem pasiūlyti kuo įdomesnius ir kuo pigesnius produktus, kurie užtikrina kokybę. Norime sukurti virtualios realybės akinių ir aksesuarų el. parduotuve ir tinklalapį, kur virtualios realybės mėgėjai galės bendrauti ir dalintis ispudžiais.

Grupės nariai: Artur Dolženko, Justinas Žekonis

skirtukas

Įmonės tikslas greitai ir kokybiškai teikti specializuotas išmaniųjų telefonų, planšečių, kompiuterių ir kitos technikos paslaugas, priimant užsakymą tiesiai iš namų ir suteikiant laikiną produktą tvarkomam pakeisti.

 

 

Grupės nariai: Marius Gakas, Laurynas Tamošiunas

skirtukas

Mūsų grupės idėja yra sukurti holograminį prietaisą, kuris galėtų pagelbėti mokslo srityje, mokymosi procesuose, bei kasdieniniame žmonių gyvenime.

 

Grupės nariai: Laura Žitkevičiūtė, Sandra Vagonytė, Vilita Burlingytė, Ieva Abramenkaitė, Gytis Gedminas

skirtukas

Mūsų grupės įdėją yra sukurti įmonę kurį padėtu kiekvienam žmogui lengviau iveiktį pagirias, kad ir kur jis bebūtu. 1 skambutis mums ir jums niekur eiti nebereikia (nu nebent iki durų) mes visko atvešimę pagerinti jums sveikatą. Kadangi Lietuvoje yra populiaru išlenkti porą taurelių, ar vyno taurių, o dažniausiai ir padauginama.

Grupės nariai: Vytautas Levendrauskas, Andrius Gleščinskas

skirtukas

,,Save safely“ – pirmoji tokio tipo programėlė Lietuvoje, kuri kiekvienam norinčiam padės saugiai taupyti pinigus elektroninėje erdvėje, kuriuos lengvai galite stebėti savo išmaniajame telefone.
Šiais laikais vis daugiau žmonių savo pinigus laiko ne piniginėje, o elektroninėje erdvėje, todėl banko kortelę į kiaulę taupyklę įdėti yra sudėtinga. ,,Save safely“ programėlė yra kiaulės taupyklės atitikmuo internetinėje erdvėje, su papildomomis funkcijomis. Tokiomis kaip: galimybė pasirinkti sutaupyti norimą sumą arba taupyti iki atitinkamo laiko, be galimybės išsiimti pinigų, tam, kad nekiltų pagundos kratyti taupyklės anksčiau laiko.

Grupės nariai: Laurynas Malinauskas

skirtukas

Dažnas augalus auginantis žmogus susidaria su labai paprasta problema jog tinkamos ir gal net“Profesonalios“ auginimo terpės nusipirkti sunku, o jei ir yra, tai tik uzsienio siųlomo brangaus.Galima maišytis ir patiems, bet tai sunku ir brangu. Aš kalbu apie žemes, tai nuo ko viskas prasideda. Parduotuvėje parduodami žemių mišiniai neatitinka vartotojų norų, pirkėjams reikia patiems jas tobulinti perkant papildomus igriedientus. Mano idėj ta: Sukrti analogija užsienio produkto, bei sudaryti salygas internetiniame puslapyje žmonėms žemes susimaišyti pelytės spustelėjimais. Tai Būtų žemių ir visokių kitokių substraktų maišymo įmonė, kuri tiekia dar ir savo specifines “profesonalias “ žemes sodininkams. Parduotuvėje užsienio analogas yra 10 kart brangesnis už mano skaičiuota savikaina.

Grupės nariai: Jokūbas Savickas

skirtukas

Siūlau variantą ieškantiems darbo, kad nereiktų skęsti ir eikvodi brangaus laiko skaitant kiekvieną reikalavimą tarp begalės puslapių su besidubliuojančiais skelbimais. Mobilioj programėlėj gali registruotis tiek įmonės, tiek kandidatai. Įmonės pateikia darbo vietas, reikalavimus į poziciją. Jei paprastas žmogus turi pasiskelbęs panašius į įmonės reikalavimus, jam automatiškai išlįs ant ekrano su pasirinkimais paspausti „Like“ arba „Dislike“ kas juos abu suves ir įmonė galės matyti jo kontaktinius duomenis dėl tolimesnio bendravimo.

Grupės nariai: Dominykas Uselis

skirtukas

Šiais laikais laisvalaikio praleidimas penktadienio vakarais įprastai yra siejamas su barais, klubais. Juk savaitgalis! O kas, jeigu esi jaunas žmogus, kuriam nepatinka apsvaigusių žmoniu pilnos gatvės penktadienio vakare, kas, jei tu tiesiog nori atsipalaiduoti ir tai gali daryti bet kurią dieną? Edge4Fun – tai kavinė, propoguojanti jaunimo laiko praleidima be alkoholio, žolės, ar kitų svaigalų. Mūsų įdėja, suburti jaunus žmones, kurie nevartoja svaigalų, sukurti jiems jaukią erdvę, siūlant įvairius desertus, pieno kokteilius, kavą, arbatą bei laisvalaikio praleidimą: žaidimų turnyrus, įvairių kartų konsoles, stalo žaidimų turnyrus, filmų vakarus, diskusijų vakarus, lygiai taip pat buriant jaunimą mąstyti ir įnešti savo idėjas, skatinant produktyvumą ir bendruomeniškumą.

Grupės nariai: Deividas Zmejauskas, Vytautas Mickus

skirtukas